چگونه می توان برای پروژه مطمئن بودن خود آماده شد

من اخیراً در حال بررسی راه هایی بوده ام که شریک زندگی ام می تواند تلاش کند تا در رقابت شما بالاتر برود. کسب و کار کوچک من در دوره های اخیر کمی بیشتر از رقابت بزرگتر و بودجه عقب افتاده بود. من مسئولیت زیادی را در قبال آن بر عهده گرفتم ،. من می خواستم بنابراین من کسی بودم که برای ترمیم مانع کار می کردم. من تصمیم گرفتم که احتمالاً ایده خوبی خواهد بود که ببینیم ما به طور معمول در زمینه فروش دیجیتال چه کاری می توانیم انجام دهیم. من در این مورد بسیار شنیده بودم ، به علاوه احساس می کردم که باید چیزی در آن وجود داشته باشد. اگر این همه به این مشاغل دیگر کمک می کرد ، مطمئناً می توانست معجزه هایی برای من ایجاد کند.

وقتی کسی به کالای خاصی علاقه دارد و منتظر بهترین معامله است. بانکی  ادمین اینستاگرام  که فروشگاه های مختلف اینستاگرام ضروری را بررسی می کند و چندین وب سایت مختلف مکان هایی را بررسی می کنند که باید بهترین معامله را ببینند. آنها ممکن است مدت زیادی منتظر بمانند تا به نتیجه برسند ، کمی در مورد یک روش استفاده کنند.

بیایید واقعیت را بخوانیم ، قسمت عمده ای از اینکه شما در مورد وبلاگ ها تعجب می کنید عمدتا به این دلیل جالب به نظر می رسد ، درست است؟ و چیزهای جدید بسیار جالب است. پس چرا فقط به این دلیل تلاش نمی کنیم؟ گاهی اوقات کافی است که چیزی را امتحان کنید زیرا دستگاه شما را کشش می دهد ، شما را لوس و بیدار نگه می دارد تا از احتمالات بیدار باشید. کاملاً هیچ مشکلی با بازی ندارد ، شخصی خود را گول می زند که فکر می کند مشتریان شما در حال بهبود هستند ، یا در حالی که بازی می کنید به نوعی وام مسکن را پرداخت می کنید.

اما استارباکس ، از طرف آژانس بازاریابی دیجیتال ، تمام فروشگاه های خود را در اطراف Improve برای شب تعطیل کرد. هوارد شولتز با جسارت و قاطعیت ، در برابر میانه روی موضع گرفت ، هر فروشگاه را بست و هر کارمند استارباکس را با استفاده از قهوه بازآموزی کرد. روز بعد استارباکس به هیجان و پول برای نرم افزارهای عالی مشتری باز شد. مردم در این باره در یورک تایمز متوجه شدند و نوشتند.

1) ورود مستقیم به صفحات فیس بوک وجود ندارد. اگر می خواهید از تولید تیزرهای تبلیغاتی آمار صفحه فیس بوک خود مطلع شوید و از شخص شبکه های اجتماعی خود رمز عبور بخواهید ، احتمالاً آنها می توانند شما را متقاعد کنند که در نهایت صفحه از دسترسی به حساب کاربری با دسترسی مدیر قابل دسترسی است. در حساب شخصی خود می توانید به شما وضعیت سرپرست بدهند ، که به شما کمک می کند باطن را ببینید.

گول نخورید که فکر کردن الیاف تحت تأثیر قرار دادن فردی خاص برای دستیابی به رابطه قرار خواهد گرفت. آنها را خاموش خواهد کرد! بهترین خودت باش

اما شخصی را که گروهی انتخاب می کنید؟ چه چیزی هنگام کنترل کشو درگیر می شود؟ چگونه می توانید بفهمید که زیاد هزینه می کنید یا اینکه پروژه شما به طور کلی طولانی شده است؟ اگر قبلاً هرگز با آژانس کار نکرده اید ، پاسخ به این س questionsالات دشوار است. دقیقاً چرا ما تصمیم گرفته ایم که این مجموعه هفت بخشی از آموزشها را در مورد نحوه کار با آژانس دیجیتال جمع آوری کنیم. با توجه به تجربه ما در کار با مشتریان خود ، امر واقعی برای آنها حیاتی است. دلیل تصمیم گیری شما صرف نظر از اینکه آیا با یک آژانس کار می کنید آسان تر و به راحتی کارآیی کار با آنها را پس از انجام یک کار انجام دهید.